Hakkımızda

 

EN-Gaz Healthcare firması 35 yıldır gaz ekipmanları üretimindeki başarısını medikal gaz sektörüne taşıyarak; solunum hastalarının kullandığı medikal gaz ekipmanları ve  engelli rehabilitasyon ürünleri üretmeye ve ithal etmeye başlamıştır. 

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde kurduğu gaz dolum tesislerindeki uzmanlığını medikal gaz regülatörleri ve prizleri imal ederek farklı bir sektörde hizmet vermeye başlayan firmamız aynı zamanda oksijen konsantratörlerini de ‘’Maxihealth’’ firmasıyla farklı modellerde imal ve ithal etmektedir. 

Bedensel engellilerin kullanımı için akülü ve manuel sandalyeler ithal etmekte ve aynı zamanda uzman teknik ekibiyle satış sonrası da müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak için ‘’TEKNİK SERVİS ‘’ hizmeti vermektedir. 

En-Gaz Gaz Armatürleri, dünya kalite standartlarında başarılı olabilmek için günden güne geliştirdiği teknolojisiyle sistemli bir şekilde çalışıp başarı sağlamayı amaçlamıştır. Bu amaç için kuruluşundan bu güne kadar sadık kalınan kalite politikası  tüm çalışanlarınca benimsenmektedir. 

Ham madde alımından imalata, satış – pazarlamadan, satış sonrası desteğe kadar tüm kararları, her bir birimin desteği ve önerileri değerlendirilerek profesyonelce almatayız.  

Yarattığımız takım ruhu, düzenli ve huzurlu çalışma ortamımız ve katılımcı fikirleri destekleyen yaklaşımımız, şirket içi verimliliğimizi üst düzeye çıkartmaktadır.   

Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimizin beklentilerini karşılamak adına  sunduğumuz hizmetlerin kapsamını, hergeçen gün arttırmatayız. Müşterilerimizle ilişkilerimizi ticari boyutundan ileriye taşıyıp uzun vadeli ilişkiler ve dostluklar kurmaktayız.  

İmal ettiğimiz tüm ürünlerde ilk hedefimiz hatasız üretim ve müşteri memnuniyetidir. Hızla gelişen teknolojiyi yakından takip edip test ortamlarında en mükemmel sonuç için uygulamaya geçirmekteyiz. Ürünlerimiz,oluşabilecek hataları minimuna indirmek için, üretim süreci boyunca sayısız testten geçer. En-Gaz ekibi size en iyi teknoloji, performans, güvenlik ve dayanıklılık kombinasyonunu sunmak için sürekli çalışır.   

Çeyrek asrı aşkın süredir iş ahlakından ödün vermeyen şirketimiz siz müşterilerimize daha iyi hizmetler sunmak için günden güne kendini geliştirmeye devam edecektir.